KONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8441
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    2009    Nový Dynafleet poskytuje zákazníkům během přepravy dokonalejší kontrolu

Nový Dynafleet poskytuje zákazníkům během přepravy dokonalejší kontrolu

Publikováno: 15.6.2009
Rubrika: 2009, Doprava

Kde je náklad, a kdy se může očekávat jeho doručení? Nyní se už zákazníci během přepravy nemusejí s takovými otázkami obracet na dopravní společnost. Místo toho mohou kdykoliv na internetu získat detailní informaci o své zásilce. To je jedna z mnoha funkcí nejnovější verze přepravního informačního systému společnosti Volvo Trucks, Dynafleet, která je právě uváděna na trh.

Pomocí funkce Customer Online Tracking (on-line sledování zákazníků) se zákazník přepravy může 24 hodin denně přihlásit k systému Dynafleet Online a zjistit tak, kdy byl náklad naložen, přesnou polohu nákladního vozu, a to s přesností až do úrovně jednotlivých ulic – a předpokládaný čas dodání. Dispečeři jsou také mnohem méně zatěžováni, protože zákazníci vyžadují méně informací prostřednictvím telefonu.

„To našim zákazníkům umožňuje zlepšit jejich vlastní službu zákazníkům a zároveň si lépe zorganizovat svou administrativu,“ říká Johan Rundberg, manažer integrace systému Dynafleet.

Jednodušší navigace
Nyní může dispečer snadněji zadávat řidiči přesnou adresu doručení. Prostým kliknutím na mapu v systému Dynafleet Online může dispečer odeslat objednávku, která automaticky zahrnuje i přesné souřadnice adresy doručení. Pokud má nákladní vůz navigační systém, řidič může jediným kliknutím potvrdit objednávku, aby získal navigaci po celé trase až do místa určení.

„Je to jednoduché a velmi efektivní. Přepravní středisko má stále plnou kontrolu nad tím, kde se vůz nachází. Řidič nemusí zastavit a zadávat trasu manuálně, a riziko nedorozumění je minimalizováno,” objasňuje Johan Rundberg.

Zákazníci vysoce hodnotí mapy
Zákazníci velmi vysoce oceňují mapový servis systému Dynafleet.
„Náš poslední průzkum mezi zákazníky prokazuje, že mapy jsou nejlépe hodnocenou službou systému Dynafleet. S novými funkcemi ještě dále zvýšíme jeho uživatelskou přívětivost“.

Aktualizace systému zdarma
Zákazníci, kteří již systém Dynafleet vlastní, budou automaticky získávat jeho novou verzi zcela zdarma.

Dynafleet v Rusku
Zároveň se zaváděním nových funkcí se systém Dynafleet uvádí i v Rusku. V současné době je systém Dynafleet k dispozici v 17 jazycích.

Fakta o systému Dynafleet
Dynafleet je přepravní informační systém společnosti Volvo. Je to nástroj sloužící ke zdokonalení plánování a provádění přepravních úkolů. Systém Dynafleet se dodává ve třech provedeních: Perform, Perform & Locate a Operate. Nové funkce jsou zavedeny do programových balíčků Perform & Locate a Operate. Pro získání dokonalého přehledu o zakázkách v modulu Customer Online Tracking musí být systém Dynafleet integrován do objednávkového systému příslušné přepravní společnosti. Aby mohl dispečer odeslat objednávku, která automaticky zahrnuje souřadnice dodací adresy, musí být příslušný nákladní automobil vybaven navigačním systémem Garmin.

Společnost Volvo byla prvním evropským výrobcem nákladních automobilů, který už v roce 1994 uvedl vlastnoručně vyvinutý přepravní informační systém. Od té doby jich bylo prodáno více než 40 tisíc.

Bookmark
Ohodnoďte článek:

Autor


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Turbo‑okružní křižovatky v České republiceTurbo‑okružní křižovatky v České republice (98x)
Stále ještě poměrně novým typem okružních křižovatek v České republice jsou turbo‑okružní křižovatky (někdy též označova...
Nové nejluxusnější autobusy Student Agency express na pravidelné lince Praha - BrnoNové nejluxusnější autobusy Student Agency express na pravidelné lince Praha - Brno (80x)
Student Agency express, největší autobusový dopravce na dálkových linkách v České republice, nasadil do provozu první z ...
Zeleň a rozhled na pozemních komunikacíchZeleň a rozhled na pozemních komunikacích (65x)
Bezpečnost je v souvislosti s provozem na pozemních komunikacích jedno z nejčastěji skloňovaných slov. Bohužel se v souv...

NEJlépe hodnocené související články

Turbo‑okružní křižovatky v České republiceTurbo‑okružní křižovatky v České republice (5 b.)
Stále ještě poměrně novým typem okružních křižovatek v České republice jsou turbo‑okružní křižovatky (někdy též označova...
Možnosti aplikace uspořádání 2+1 na silnice I. třídy v ČRMožnosti aplikace uspořádání 2+1 na silnice I. třídy v ČR (5 b.)
V roce 2013 jsme zpracovávali studii pro ŘSD, která měla za úkol doporučit a vyhledat možnosti uplatnění uspořádání 2+1 ...
Verejné terminály intermodálnej prepravy Bratislava a LeopoldovVerejné terminály intermodálnej prepravy Bratislava a Leopoldov (5 b.)
Neustály nárast podielu cestnej prepravy na prepravnom trhu v Európe spôsobuje znižovanie mobility a trvalo udržateľného...

NEJdiskutovanější související články

Děti Země u soudu neuspěly, dostavba dálnice D8 pokračuje! (18x)
Občanské sdružení Děti Země již několik měsíců soudně napadá dostavbu dálnice D8. Ministerstvo dopravy tak již několikrá...
Platnost dálničních známek (6x)
Roční dálniční známky – platí vždy od 1. 12. předchozího roku do 31.1 . roku následujícího, celková platnost je te...
Konference Hluk 2009Konference Hluk 2009 (3x)
1. odborná konference Hluk 2009 s podtitulem Snižování hlukových zátěží – příležitost pro stavební firmy se konala...