KONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8441
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Diskuse k článku: Vysokorychlostní trať Praha – Drážďany

Diskuze k článku

Vysokorychlostní trať Praha – Drážďany

Vložení příspěvku:
Jméno: *
Nadpis příspěvku: *
Text příspěvku: *
počet příspěvků: 2 | poslední příspěvek: 8.4.2021 21:54
Pochybnost o rozumnosti

 Tak děte do prdele i s vašima stránkama. Nefunguje to, nebo nechcete. Chtěl jsem mluvit jako kreslič projektant s architektem

Zahozaná půlhodina a zahozený myšlenky

8.4.2021 21:54 | Karel Kučera | nevhodný příspěvek? | reagovat
Pochybnost o rozumnosti

  Pane architekte

Nepopírám,že jste ve svém oboru kapacita. Nicméně si dovolím výhrady.

Koho chleba jíš, toho píseň zpívej

Prezentace VRT -tak jak je na  netu uvedeno - se orientuje pouze na sverní část republiky, kde je ---brouci a  brabenci, mnoho asi ekologický trablů,  a je potřeba je řešit.

Ale ---Nikde a nikdy jsem se nepotkal s tím, jak je řešena Praha -východ, dosahy  VRT na zvířátka, a už vůbec ne na lidi. A to po celé trase VRT . Takže když prezentace, tak bych si přál po celé trase. a pokud možno objektivní

Je to veliký zásah? A co na to EIA?  

A neříká se tady, vlastně nikde, kterých katastrů obcí se to týká. Mapu nelze zvetšit, jako občan  mám jen pochybné a  zcestné  informace. 

Středočeský kraj, okres Pha východ jakoby nebyl součástí této akce . Touto prezentací pomíjíte asi mlion lidí. Jsem zatím jen jeden , postíženej dokumentací z r. 1988 ze které vycházíte. Je to zcestný řešení.   

A tenhle váš příspěvek je jen pro severní Čechy. Tamtudy někudy to stejně povede. Bohužel se s tím nedá moc dělat.

Kde, kdy kudy a jak se dotkne malejch vesnic na severním  okraji Prahy? To architekti neřešej, že?

Tyto- základní potřeby vědomosti občanů  -- nejsou potřebné že? Jen rejpu.To je řeč politiků

        

V okolí Prahy kudy má vést VRT taky žijou lidi, brouci a brabenci To Vás nenapadlo?  Zveřejněné mapy na netu nejsou zřetelné a detailní už vůbec nejsou ( anebo jsem je nenašel), ale mám mapku z r. 1988, kterou de-facto  kopírujete  tehdejší návrh železničního  a silničního  spojení)    Byly dva  návrhy. 

Od letiště a minimum zasažených obcí a všechno nad zemí. A trasa mimo obydlené blasti Jde to, Jenže doprava k letišti z Prahy vyžaduje další investice od Města. Stát dává ruce jinam, Praha na to nemá,  Ale  VÁŠ PROJEKT SE NEZABÝVÁ LIDMA v okolí Prahy 

 Jestli se nemýlím,tak ochrané pásmo VRT je  až 1500 m (smím si postavit RD, když dosáhnu na výjimku). Proč by totéž, stejná pravidla neměla platit i z opačné strany?  Mám tady RD  a nechci VRT?

Ta milá VRT dodržuj 1500 m ochrannýho pásma a je to pak  skoro nepostavitelná věc v celém regionu. Brouky a brabence jste schopni i při výstavbě nějak ochránit.  Za cenu, že zlikvidujete lidem normální prostředí k žití

Končím (zatím nevím jak ) chránit  obyvatele obce a nechci se stát jen tranzitním prostorem pro  načerpání poloproduktů, které se mi vrátí za víc a dráž.

Jak se mi do obce vrátí povolení na našem katastru k výstavbě VRT za strany státu? otázka není na Vás

Stát tady nebydlí a tím pádem nechci, aby o mně rozhodoval

Nejsem zastupitel, jen mě to zajímá. 

Jak to dopadne?

Jako občan nemám jakékoli odvolání.

Jste renomovaný achitekt , protože jste kapacita v oboru----ale  konec konců malujete to,  co klient chce-----

  Nakladl jsem Vám i sobě moc podivnejch otázek. Prosím o prominutí a o odpověď

Karel                                                                 

                     

 

 

 

 

8.4.2021 21:44 | Karel Kučera | nevhodný příspěvek? | reagovat

Server Vodohospodářské stavby

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice