KONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8441
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Diskuse k článku: Železničáři pohrozili stávkou kvůli zdanění režijních jízdenek

Diskuze k článku

Železničáři pohrozili stávkou kvůli zdanění režijních jízdenek

Vložení příspěvku:
Jméno: *
Nadpis příspěvku: *
Text příspěvku: *
počet příspěvků: 6 | poslední příspěvek: 10.6.2011 15:52
režijka

kůli režijce, jsem 20 let dělala noční a denní 12 ti hodinové směny,abych si mohla v důchodě jezdit, kam jsem se z práce nemohla dostat.Stejně ,ale nyní v této době jedu tak do Kolína k lékaři nebo do divadla,(pernamentku mám také z dráhy.)Jsem ráda, že se stanoveným důchodem za 44 let práce  sotva vystačím. Vláda by si měla snížit platy aspon o polovic, pak bych i souhlasila  s tím, že se musí šetřit, ale takto.?? Peníze tahat jen z lidí, co jsou selý život dole?? Paříková

23.2.2010 16:19 | Helena Paříková | nevhodný příspěvek? | reagovat
ano jsem socka

ano jsem podle vás socka dělala jsem na dráze 25 let zatím co jste si užíval vánoce moj děti je moc neznali dnes pobírám almužnu zvanou důchod moje děti vyrostli prakticky sami ráda se jedu podívat aspon na vnoučata nebo k lékařiprotože zatím co vy jste asi moc nepracoval já jsem 12 hodin seděla v mokrých kalhotách což mě podlomilo zdravý žiju na vesnici která má 650 občanů máme 2 sekretářky starostu a místo starostu není to větší zátěš když jsou zbyteční lidé placeni z našich peněz podívejte se po úřadech co tam je lidí jak jim nadáváte

22.2.2010 17:40 | vlasta | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: ano jsem socka

Naprosto stímto příspěvkem souhlasím . Jestli bude v Praze manifestace , jsem ochotna na ní dojed

10.6.2011 15:52 | vlasta mládková | nevhodný příspěvek? | reagovat
Zdanění režijních jízdenek

Nebylo by řešením, aby si ti, kteří nyní vlastní režijní průkazku, kupovali pro každou jednotlivou jízdu vlakem režijní jízdenku? Její cena by byla ve výši daně za příslušnou jízdenku.

5.2.2010 09:01 | Alena | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Zdanění režijních jízdenek

Proč tiskonut papír , když dnes je to ve formě elektronické a navíc nechápu proč by měl někdo odvádět státu další peníze, když už te'ď každý dělník odvádí státu prakticky polovinu své mzdy na daních a to i když dané slubžy nevyužívá.

Já na dráze nepracuji a nemám z toho žádné výhody, ale proč by stát měl z kteréhokoliv občana cucat další peníze, zvláště když s nima neumí hospodařit a cpe je s prominutím do pí. čovin .

Proč mají na to doplácet lidi, kteří pracuji o výkendech o svátcích, které doma prakticky nevidí protože někdo tu dopravu zajištovat musí a všude se tlačí na efektivitu práce, proč tito lidé mají doplácet na to, že páni poslanci a spol. prošustrují co  mohou?

Ať mi někdo vysvětlí proč pánúm poslancům se tito výhody nedaní, přesto, že on může jezdit bezplatně Vlakem, autobusem včetně Student agency, letadlem, má nevyčerpatelou nádrž u auta, platí se mu asistent, má placenou kancelář, zajímalo by mě kolik by on platil na daních  podle tržní hodnoty těchto služeb, jíž se tak mohutně ohání. Možná, že by mu nestačil ani jeho plat i s penězi z dozorčích rad!!!

22.2.2010 15:39 | abaxas | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Re: Zdanění režijních jízdenek

Moc chválím tento pravdivý příspěvek,sama bych to takto nenapsala. a jistě se mnou souhlasit i všichni ostatní zaměstnanci ,kteří si již nemohou nikde přivydělat ,a musí žít z almužny, kterou nám spočítali  MOCNÍ Paříková. ..

23.2.2010 16:25 | Helena Paříková | nevhodný příspěvek? | reagovat

Server Vodohospodářské stavby

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice