KONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8441
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Diskuse k článku: Železničáři pohrozili stávkou kvůli zdanění režijních jízdenek

Diskuze k článku

Železničáři pohrozili stávkou kvůli zdanění režijních jízdenek

Vložení příspěvku:
Reagujete na příspěvek:
Re: Zdanění režijních jízdenek

Proč tiskonut papír , když dnes je to ve formě elektronické a navíc nechápu proč by měl někdo odvádět státu další peníze, když už te'ď každý dělník odvádí státu prakticky polovinu své mzdy na daních a to i když dané slubžy nevyužívá.

Já na dráze nepracuji a nemám z toho žádné výhody, ale proč by stát měl z kteréhokoliv občana cucat další peníze, zvláště když s nima neumí hospodařit a cpe je s prominutím do pí. čovin .

Proč mají na to doplácet lidi, kteří pracuji o výkendech o svátcích, které doma prakticky nevidí protože někdo tu dopravu zajištovat musí a všude se tlačí na efektivitu práce, proč tito lidé mají doplácet na to, že páni poslanci a spol. prošustrují co  mohou?

Ať mi někdo vysvětlí proč pánúm poslancům se tito výhody nedaní, přesto, že on může jezdit bezplatně Vlakem, autobusem včetně Student agency, letadlem, má nevyčerpatelou nádrž u auta, platí se mu asistent, má placenou kancelář, zajímalo by mě kolik by on platil na daních  podle tržní hodnoty těchto služeb, jíž se tak mohutně ohání. Možná, že by mu nestačil ani jeho plat i s penězi z dozorčích rad!!!

22.2.2010 15:39 |
Jméno: *
Nadpis příspěvku: *
Text příspěvku: *

Server Vodohospodářské stavby

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice