KONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8441
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Diskuse k článku: Další úsek R6 pro propojení Chebu a Karlových Varů

Diskuze k článku

Další úsek R6 pro propojení Chebu a Karlových Varů

Vložení příspěvku:
Jméno: *
Nadpis příspěvku: *
Text příspěvku: *
počet příspěvků: 2 | poslední příspěvek: 3.1.2016 18:58
DALNICNI ZNAMKA

Proc musime mit dalnicni znamku z K.VARU DO CHEBU kdyz to neni dalnice, ale rycholstni silnice

3.1.2016 18:58 | alena | nevhodný příspěvek? | reagovat
chtel by vedet

 dobry den .CHtel by vedet proc je usek cheb-karlovy vary spoplatnen kdys je to rychlostni silnice a nikde to nejni oznacene ze je to dalnice a ze je spoplatnena .a to R6 nikde nenavazuje na zadnou dlnici ,to je naka vase nova tradice ze 40 kilometrova dalnice je spoplatnena coz je neco zazracneho co se tu deje tak mi to visvetlete to spoplatneny jak to vlastne je.Jinak tomu neruzumim a nechapu .Pochopil by ze nekdo natom chce videlavat jinak to tak vidim a nebo to oznacte poradne na kazdem vijezdu na R6 neni nic ozneceno ,tak ze ja jedu z brezove do varu a zjizdm na R tak tam neni nic oznaceno ze je spoplatnena a to kdys me chytnou policajti tak mi daji pokutu ze mi je stoho spatne .a to vasim bordelem ponevc to nemate oznaceni dekuji za pochopeni .

 

30.4.2014 23:44 | kolarik vaclav | nevhodný příspěvek? | reagovat

Server Vodohospodářské stavby

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice