KONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8441
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Diskuse k článku: Typový rozbor nástupišť a stanic na železniční síti České republiky

Diskuze k článku

Typový rozbor nástupišť a stanic na železniční síti České republiky

Vložení příspěvku:
Jméno: *
Nadpis příspěvku: *
Text příspěvku: *
počet příspěvků: 3 | poslední příspěvek: 29.1.2012 00:08
Proč studenti z grantu zjišťují něco, co by SŽDC asi měla mít k dispozici nebo snad ne?

A proč pan Tikman píše: "Jistě by bylo zajímavé zveřejnit i odezvu kompetentních orgánů a organizací, jak hodlají tento neutěšený stav dále řešit." , když je pan Tikman zároveň  tč. poradce generálního místodržícícho SŽDC Habarty, který je právě jendím z těch kompetententích?Tedy alespoň formálně kompetentní...

29.1.2012 00:08 | cechosvycar | nevhodný příspěvek? | reagovat
délky přístupu

Jest to skvělé, že se tím zabývají po technické stránce, ale zapomněli na to nejdůležitější: délka pochodového cvičení k nejbližší zástavbě, zbytečné závleky na přístupvé trase a psychická bezpečnost trasy (žádná zákoutí, estetciký vzhled...). Bez toho je jinak cenná studie jen polovičatá. Ale i tak díky za ni.

26.1.2012 20:32 | Martin Robeš | nevhodný příspěvek? | reagovat
Chyba?

Dobrý den,

na úvod bych chtěl říci, že mě Váš výzkum zaujal. Osobně se věnuji problematice bezbariérové dopravy a Vámi uvedená data jsou pro mě zajímavým přehledem stavu našich železničních stanic co do přístupnosti. Při čtení vaší tabulky mě však zaujal jeden údaj, a to v sloupci Královehradeckého kraje. Zde je uvedeno v řádku o přístupnosti k nástupištím u podchodů číslo 0. Ale však minimálně stanice Hradec Králové hl.n. má přístup k nástupištím řešený podchodem (nachází se zde i nadchod, ale na ten je již léta vstup zakázán). Možná jsem jen vaší tabulku špatně pochopil, v tom případě se omlouvám.

S pozdravem

Martin Erlebach, student DFJP, TŘD

 

26.1.2012 20:19 | Martin Erlebach | nevhodný příspěvek? | reagovat

Server Vodohospodářské stavby

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice