KONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8441
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Diskuse k článku: Stavba nového centra Černý Most vstupuje do druhé fáze

Diskuze k článku

Stavba nového centra Černý Most vstupuje do druhé fáze

Vložení příspěvku:
Jméno: *
Nadpis příspěvku: *
Text příspěvku: *
počet příspěvků: 4 | poslední příspěvek: 31.8.2012 17:22
rozšíření CČM

Vážení,

velice mě potěšilo, že už se konečně CČM začalo po 15 letech rozšiřovat, stávající obchody už tady nestačily. Zvláště v poslední době přibylo až moc lidí, vzhledem k tomu, že se přednostně postavily nové paneláky a vybavenost zaostávala. Ale ještě by to chtělo lepší občerstvení, jako mají např. v Obchodním centru Čakovice, kde mají restauraci s výbornou kuchyní, též českou, která tady chybí. Fast foody a obzvláště čínské občerstvení tu nechybí. Těch je všude dost. A zvláště zbytečných a drahých jídel též. A ještě by bylo dobré propojit vstup do CČM s metrem, zvláště pro pěší. Každý nemá možnost si sem dojet autem. Toto vše je už dávno vymyšleno v Centru Chodov. Tam mají též českou kuchyni a  plno nových šikovných obchodů. A je to přímo u metra. Tady by se nám to určitě též líbilo. Věříme, že se Vám to zde také podaří. Děkuji Schneidrová.

31.8.2012 17:22 | Helena Schneidrová | nevhodný příspěvek? | reagovat
nesmysl

To muselo dát někomu opravdu hodně práce, aby vymyslel takový nesmysl. Není kde parkovat, na hlavní silnici je nepořádek ze stavby a  ten tunel od metra vypadá jako něco velmi nepovedeného. Obchodů je po celé Praze moc, nákupních center, že se to skoro nedá spočítat. Takže další obchody jsou k ničemu. Já jsem na Černý most jezdila nakupovat ráda, ale bohužel nebudu jezdit nakupovat tam, kde není myšleno na lidi. Takže já jsem s nakupováním  v této karikatuře nákupního centra skončila.

4.3.2012 19:32 | Olga Svádová | nevhodný příspěvek? | reagovat
Parkování na ČM

A co teprve parkování v okolí ČM - zpoplatnění parkoviště po pěti hodinách - spousta lidí - zejména přijíždějících z venkova a jdoucích na metro např. do práce do centra- teď hledá parkovací místa ve vedlejším sídlišti =  ztížené parkování pro lidi, kteří zde bydlí..:-(

24.10.2011 10:52 | VS | nevhodný příspěvek? | reagovat
A co pěší?

"Velká pozornost byla věnována každému detailu." - no každému určitě ne, například zrušení severního chodníku podél Bryksovi ulice (směrem od Chlumecké) není dobrý počin, stejně tak nevybudování přechodu přes komunikaci jižního vjezdu do parkovacího domu. Možná o tom vedení centra a projektant neví, ale někteří zákazníci chodí a budou chodit do centra ČM i pěšky a nejen ze směru od metra.

7.9.2011 15:00 | pp | nevhodný příspěvek? | reagovat

Server Vodohospodářské stavby

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice