KONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8441
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Diskuse k článku: VIDEO: Problém výstavby obchvatu Frýdku-Místku se táhne řadu let

Diskuze k článku

VIDEO: Problém výstavby obchvatu Frýdku-Místku se táhne řadu let

Vložení příspěvku:
Jméno: *
Nadpis příspěvku: *
Text příspěvku: *
počet příspěvků: 3 | poslední příspěvek: 18.10.2010 01:03
neobjektivita

Reportaz neni nezavisla a zjevne neobjektivni. Ziju v tomto meste pres tricet let, nejsem ekologista, ale mam svuj nazor a vidim, ze obchvat je jednak moc tesny, na jihu jde po periferii mesta jen par desitek metru od mestske zastavby a jednak zasahuje do rekreacni oblasti Olesna, ten, kdo to vymyslel, nemohl byt z naseho mesta. Ale s obyvateli mesta se nikdo nebavi, at mesto ridi kdokoliv, tak je to o nas bez nas ...  Mirek

27.8.2010 07:43 | Mirek | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: neobjektivita

Jisteze je jizni obchvat vetsi zlo, navic doprava proudi S-SZ ale to by radni nesmeli byt priposrani o to co maji a co dostanou od dolu, ktere nemuzou mit zajem na stavbe. nebude to fungovat a pak reknou ale delali jsme co jsme mohli, co byste delali vy_:? Otrepana fraze CSSD

18.10.2010 01:03 | Petr | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: neobjektivita

Taky z této reportáže mám stejný pocit. Navíc jsem podezřívavý, ke každému takovému protlačování názorů natvrdo. Těžko hodnotit, která z variant je lepší, když mi chybí informace a zřejmě i kapacita je objektivně posoudit a tak si na věc udělat názor. Ale nerad poslouchám reportáže tohot typu.

27.9.2010 13:31 | Jirka | nevhodný příspěvek? | reagovat

Server Vodohospodářské stavby

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice