KONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8441
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Diskuse k článku: NÁZOR: „Vnější pražský okruh se stane alfou a omegou tranzitní přepravy na území ČR“

Diskuze k článku

NÁZOR: „Vnější pražský okruh se stane alfou a omegou tranzitní přepravy na území ČR“

Vložení příspěvku:
Jméno: *
Nadpis příspěvku: *
Text příspěvku: *
počet příspěvků: 4 | poslední příspěvek: 13.11.2014 20:41
Faktická

nebudu komentovat již tolikrát vyvracené nesmysly, kterými nás účelově p.Hejl krmí. Jenom mi připadá úsměvné, jak maminka, která veze dítě do Suchdola do školky působí dopravní kolaps, přičemž jede-li o dva dny na chatu na Sázavu mezi kamiony na D1 je všechno v pohodě.

Další je neschopnost vnímání dopravy jako celku t.j. kombinovaného vlivu Blanky a severní části vnějšího okruhu. To je cílový stav a ten by měl být porovnáván, tedy stav který an jihu Prahy nastane po dokončení R511-514. I když u R511 se probudili noví "hejlové" v Běchovicích.

 

 

17.5.2010 10:37 | ventus | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Faktická

Mila pani plne s vami souhlasim,s.Hejl je pravde podobne dobry manipulator ze mu to vsechno suchdolaci basti.Jemu vadi vse co patri k rozvoji,ale aby se stral o blaho obcanu to ho evidentne nezajima.Ulice jsou jak tankodrom,levnejsi nakupy potravin ho take nezajimaji ze ma clovek zaplatit2.50 kc za rohlik kdyz jinde stoji 1.50 kc a veskere zbozi je predrazene kazdy nema moznost zajet autem nakoupit kde je to levnejsi,hlavne duchodci. S tim vysokym napetim me take pobavil to se tady delalo kdyz jsem byl mali kluk ted mi je 68 let to s nim s prominutim psal jeho tata po plote a on pise takove bludy pritom neni suchdolak je to naplavenina,ze by byl suchdol zadluzeny to je taky holej nesmysl a keci soudruha Hejla at tahne tam odkut prisel a nemanipuluje s lidma!!!!!

13.11.2014 20:41 | Vaclav | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Faktická

Mila pani plne s vami souhlasim,s.Hejl je pravde podobne dobry manipulator ze mu to vsechno suchdolaci basti.Jemu vadi vse co patri k rozvoji,ale aby se stral o blaho obcanu to ho evidentne nezajima.Ulice jsou jak tankodrom,levnejsi nakupy potravin ho take nezajimaji ze ma clovek zaplatit2.50 kc za rohlik kdyz jinde stji 1.50 kc a veskere zbozi je predrazene kazdy nema moznost zajet autem nakoupit kde je to levnejsi,hlavne duchodci. S tim vysokym napetim me take pobavil to se tady delalo kdyz jsem byl mali kluk ted mi je 68 let a on pise takove bludy pritom neni suchdolak je to naplavenina.

13.11.2014 20:35 | Vaclav | nevhodný příspěvek? | reagovat
jsi to ty, bývalý kolego?

Jsi to opravdvdy ty , soudruhu Petře Hejle, který jsi mi po stranické schůzi  20.11.89 šeptal do ucha "to jsi řekl dobře, kdybys to neřekl ty, řekl bych to já"  ? A šeptal jsi tak potichu, aby nikdo neslyšel? A pak jsi se přihlásil do ODS kde tě nikdo neznal, a nevědě, co jsi zač? Jestli jsi to opravdu ty, tak jsi byl parchant, jseš parchant a vždycky budeš parchant a líbezně ser tvářící podrazák..

16.5.2010 20:24 | dobi | nevhodný příspěvek? | reagovat

Server Vodohospodářské stavby

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice