KONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8441
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Diskuse k článku: VIDEO: Modernizace trati Votice - Benešov u Prahy

Diskuze k článku

VIDEO: Modernizace trati Votice - Benešov u Prahy

Vložení příspěvku:
Jméno: *
Nadpis příspěvku: *
Text příspěvku: *
počet příspěvků: 3 | poslední příspěvek: 14.3.2011 12:12
Koridor?Začalo se tomu říkat korytor.

Vlakem jsem jezdívala strašně ráda už jako malá holka(a to už je drahně let).Vždycky jsem nastoupila do vagónu a honem honem jsem hledala místečko k sezení,nejraději u okýnka.Cestou jsem si prohlížela krajinu,pole,louky,lesy,vesničky,městečka a jejich obyvatele.Všechno,všecičko mě zajímalo a cesta vlakem,pro mě,jako pro holčičku,byla jedním velikým dobrodružstvím.

Dneska už jsem,pravda,o dost starší,ale vlakem jezdím neustále,protože vlak mám,jako způsob dopravy pořád ráda.

Vím,že pokrok nezastavíš a modernizace tratí je zkrátka nevyhnutelná.Co mi však vadí a vadit bude,jsou slavné tzv.protihlukové zdi.Jedu-li z Benešova do Prahy,prakticky celou cestu čučím do betonových zdí.Zelených,modrých,šedivých a jánevímjakých ještě.A tak se z krásného pohledu do krajiny stalo vlastně metro.Tam taky jedeme tunelem a vidíme prdlajs :-)Tady jedete korytem.Vpravo zeď,vlevo zeď,fakt úžasnej výhled.To někoho nenapadlo,že by stačilo vysázet pár keřů?Pohltily by zvuk mnohem spolehlivěji,než nějaký beton,který navíc hluk nepohltí,pouze ho odrazí někam jinam.

Navíc,projela jsem několik států EU a můžu zodpovědně prohlásit,že tyhle obludy,až na nějaké sporadické vyjjímky nikde jinde nemají.Tak proč u nás?

 

14.3.2011 12:12 | Vaculíková | nevhodný příspěvek? | reagovat
Parkování

Je úžasné, jak se nám bude potom jezdit. Škoda jen, že při podobných projektech není pamatováno na cestující, kteří v době výstavby mají nemalé problémy. Ale konkrétně. Bydlíme v malé obci u Olbramovic. Autobus u nás nejezdí a tak jsme odkázání na auto a vlak. Tím, že oblasti není žádná pracovní příležitost, musíme dojiždět do Prahy. V současné době se potýkáme s nezájmem ČD a ostatních, že nemáme absolutně kde ve stanici Olbramovice parkovat. Musíme odjiždět již rychlíkem v 5,44, ačkoliv pracujeme až od 9,00, abychom měli kde naproti nádraží zaparkovat. Bohužel jsme si zakoupili traťové jizdenky, takže nemůžeme ani využívat autobus - stálo by to daLŠÍ peníze. Pracovníci v samotné stanici také nemají žádné informace. Zdá se mi toto jednání ze strany tak velkého projektu za dost arogantní, kdy nedomyslí důsledky.

19.5.2010 07:47 | Nováková, Jiřín 11 | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Parkování

Tak a teď ještě zruší výstavbu a rekonstrukci železničních staveb a na parkoviště už tím tuplem penízky nebudou. Jestli nakonec nebude lepší se přestěhovat do Prahy???

16.8.2010 21:42 | master_off | nevhodný příspěvek? | reagovat

Server Vodohospodářské stavby

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice

Rekonstrukce Vodního díla Nechranice